Новини

Концерт художньої самодіяльності Кармалюківсьої ЗОШ І-ІІІ ст. в РДК м.Жмеринка  1 частина   2 частина (1 частина2 частина пог.якість)

З 03.02 по 10.02 в школі проходить тиждень англійської мови

28.01.2014 в школі відбувся районний семінар заступників директорів по виховній роботі 

Всі учні школи! Беремо участь у чвертьфіналу 28 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач!

  Свято Першого дзвоника

  Ось і настав той довгоочікуваний  день – День знань у Кармалюківській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів!  Ейфорія свята  переповнювала серця дітей, батьків, вчителів. Шкільну лінійку відвідали гості, як водиться , з подарунками.

          Найщиріші привітання лунали  від вдячних батьків, директора школи Кривіцької Оксани Миколаївни, заступника директора з навчально – виховної роботи  Стефанишеної Тетяни Леонідівни,  сільського голови Огородника Миколи Івановича , депутата районної ради Гнаповського Ігора Івановича. Директор школи  у своєму вітальному слові зачитувала листівки  з побажаннями від голови облдержадміністрації  Коровія В. В. та голови Вінницької облради Олійника А.І.,  переказувала вітання від начальника відділу освіти Жмеринської РДА Цимбал І. В.  

          Навіть сонечко раділо разом з першокласниками, яких у Кармалюковому шестеро. А всього 103 школярі розпочали новий 2017-2018 навчальний рік.  Особливо торкнувся сердець мелодійний звук першого дзвоника, що його тримали разом першачки та цьогорічні випускники.

         За традицією, всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО.

          Після урочистої шкільної лінійки всі учні відвідали свій перший урок  на тему « Україна - європейська країна».  Вчителі показували різні презентації,  для наочності використовували державні та народні символи України, зачитували цікаву інформацію про сучасні українські досягнення, про нову країну, яка впевнено рухається вперед .  Учням було  дуже цікаво. Особливо здивували першокласники, які вразили всіх своєю обізнаністю, цікавістю та  допитливістю. Діти люблять свою країну і щирі у своїх словах, тож такими повинні бути і ми – дорослі.

        Колектив Кармалюківської школи щиро вітає всіх зі святом Першого дзвоника. Хочемо побажати міцного здоров’я, наснаги,  нових творчих злетів, миру в нашій країні та легкого шляху в цьому навчальному році.   

                             01.09.2017 | Aдмін

  Вернутись назад